. . .

גם תעודה וגם הכשרה תתקדם עכשיו לרפואה משלימה

אודות

משלימים לתואר רב תחומי

אנשים רבים רואים היום ברפואה המשלימה לא רק את האופציה האחרונה במצבים בהם הרפואה הקונבנציונלית אינה מספקת מענה, אלא גם מחשיבים אותה כפתרון חלופי. גם במרכזי הרפואה הרשמיים מכירים בטיפולים משלימים ככלי עזר המסייעים לתהליך הריפוי. זה קורה מתוך הבנה שהנפש משפיעה על הגוף לא פחות מאשר הגוף משפיע על הנפש. זוהי גם הסיבה שאנשים רבים בוחרים ללמוד את התחום במטרה לעסוק בו ולעזור לאנשים אחרים.

רשת מכללות מדיקל לרפואה משלימה, הממוקמות בנוף הגליל ( נצרת עילית ), כרמיאל ואום אלפחם, מכשירה מטפלים ברמה הגבוהה ביותר תוך מתן דגש על לימוד המשלב בין ידע עתיק וטכניקות חדשניות ליצירת מיומנויות טיפול איכותיות. בסיום תהליך הלימודים, הסטודנטים מקבלים תעודת מקצוע המאפשרת להם לעבוד בתור מטפלים מוסמכים.

לימודים באווירה נינוחה

הלימודים ברשת מכללות מדיקל מאופיינים באווירה נינוחה ונעימה, בעיקר בשעות התרגול. כך למשל, בתרגול בקורס רפלקסולוגיה הכיתה הופכת למעין מתחם עיסויים, כאשר ברקע מתנגנת מוזיקת Chill Out מרגיעה. ההדרכות נעשות בצורה שקטה ומאפשרות לסטודנטים להתנסות באופן מעשי, מבלי להרגיש שבוחנים אותם. בנוסף, צוות המכללה דואג להעשיר את הידע של התלמידים גם מחוץ לשיעורי הקורסים. בדף הפייסבוק של בית הספר מתפרסמים באופן תדיר מחקרים חדשים בנושאי בריאות לטובת הסטודנטים, המבקשים להתעדכן ולצבור ידע חיוני שיוכלו להעביר הלאה ללקוחות.

מדוע לבחור במדיקל?

סגל ההוראה בבית הספר מורכב מהמרצים המנוסים ביותר בתחום הרפואה המשלימה. הלימוד נעשה בכיתות קטנות, כך שכל סטודנט מקבל יחס אישי. ניתן לשלב את הלימודים עם עבודה ולבחור בין לימודי בוקר או ערב. כבר בסיום השנה הראשונה ללימודים הסטודנטים מתחילים בתקופת ההתנסות המעשית. בנוסף, המכללה מפעילה קליניקה ובה מספר רב של מטופלים, כך שהסטודנטים יכולים לתרגל בה את שיטות הריפוי והסיוע שהם לומדים, ולבצע בה את הסטאז’ שלהם. לעיתים מציעה המכללה מלגות בסכומים שונים לחיילים משוחררים הנרשמים ללימודים בה.

עזרה במציאת עבודה

אנשי הסגל במכללה עושים מאמצים רבים לעזור לסטודנטים להשתלב בעבודה כמטפלים אלטרנטיביים ואינטגרטיביים. לצורך זה הם מסתייעים בשיתופי פעולה שמקיימת המכללה עם מרפאות שונות, בתי אבות, קופות חולים, בתי מרקחת ועסקים שונים. יותר ויותר אנשים מגלים מידי יום את היתרונות של הרפואה המשלימה, כך שאפשרויות התעסוקה רק הולכות וגדלות. הבוגרים יוכלו לתת טיפולים במסגרת עבודה כשכירים במרפאות או להקים עסק פרטי משלהם ולטפל באופן עצמאי בלקוחות.

המכללה מוכרת על ידי הלשכה למקצועות בריאות משלימים

חטיבה ייעודית וייחודית לליווי בהקמת קליניקה לבוגרי המכללה >>> לפרטים לחצו כאן