. . .
דיקור קוסמטי
5 מפגשים

“תוך 5 מפגשים בלבד ברשת מכללות מדיקל תוכלו להבין לעומק את התורה המופלאה של הדיקור הקוסמטי !”

כיצד עובד דיקור סיני קוסמטי?

בתהליכי התבגרות והזדקנות המתרחשים לאורך הזמן תורמים לשינוי בתכונותיו של העור. הוא מאבד מעוביו ומגמישותו, וקצב התחדשות תאי העור מואט בשל הירידה באספקת הדם לעור (מידי יום מאבד הגוף כ-10 מיליארד תאי עור). כתוצאה מכך, העור ניזוק ביתר קלות, וקשה לו יותר להחלים מפגיעות עור שונות.

פגעי הזמן ואורחות החיים ניכרים היטב על עורנו, וגם הרפואה הסינית רואה בבעיות ומחלות עור שונות, שיקוף חיצוני של מה שמתרחש בגוף מבחינה פנימית.

משמעות הדברים היא, שבעת טיפול בדיקור סיני קוסמטי, המטפל/ת מסתכל/ת על המטופל בצורה הוליסטית (שלמה), כך שתוצאת הטיפול היא גם שיפור מראה הפנים וגם שיפור הרגשתו הפנימית.

הדיקור הסיני הקוסמטי תורם לתהליך המטבוליזם של תאי העור וניקוז רעלים. הוא מעודד זרימה של אנרגיה חיונית בנקודות מרידיאנים (צ'י) ומאיץ את אספקת החמצן לרקמות, בעקבות הזרמת דם מוגברת לאזור הפנים. בנוסף, מוגבר ייצור הקולגן - חלבון טבעי המסייע לבניית רקמות הגוף ומספק לעור את חוזקו וחיוניותו.

במה מטפל דיקור סיני קוסמטי?

- שיקום

- רענון העור, החייאתו ו"חידוש מראהו"

- ירידת נפיחות בפנים

- התפוגגות שקיות כהות מתחת לעיניים

- ריכוך קמטים קיימים

- צמצום הופעתם של קמטים נוספים חדשים

- הגמשת העור ו"הרמת" הפנים

- טיפול בצלקות

- טיפול ומניעה

- שמירה על עור פנים רענן ומלא חיוניות

- מחלות ובעיות עור - אקנה, סבוריאה, פסוריאזיס, אקנה, אטופיק דרמטיטיס, אלרגיות, טיפול בנגעי עור קיימים, וצמצום הופעת נגעים חדשים.

- העלמת כתמי עור

- הורדת מתח והרגעת שרירי הפנים


אנו מזמינים את כל מי שמעוניין, בין אם אתם רוצים לרכוש לכם מקצוע חדש, להפוך למטפלים טובים יותר, להתמחות בתחומים שונים, או סתם להעשיר את הידע הכללי שלכם וללמוד נושא מרתק מאין כמוהו להרשם לקורס עוד היום.

לפרטים נוספים והרשמה >>>