. . .
סוג׳וק
קורס סמסטריאלי

סו-ג’וק היא הרפואה המודרנית ביותר שהגיעה אלינו מהמזרח הרחוק וזאת מפני שהיא נחקרה ופותחה בחמישים השנים האחרונות.

סו-ג’וק היא שיטת טיפול יעילה ועוצמתית במיוחד המשלבת דיקור, מגנטותרפיה, טרמותרפיה, טיפול באמצעות זרעים, צבעים ועוד. הטיפול נעשה דרך כפות הידיים הרגליים והאוזן והתוצאות ברוב המקרים מהירות. יתרון גדול של השיטה הוא שהמטפל יכול לטפל גם בעצמו.

כיצד התגלתה שיטת הסוג’וק:

סיפורינו מתחיל בשנות החמישים של המאה הקודמת כאשר פרופ’ פארק התבונן בכף ידו ולהפתעתו הגדולה גילה דמיון מדהים בין כף היד לתמונת הגוף כולו. במשך 20 שנה חקר פרופ’ פארק את הנושא ובשנת 1974 יצא לאור ספרו הראשון המתאר את העקרונות של רפואת סו-ג’וק. סו (יד) ג’וק (רגל) היא רפואה הבנויה על העיקרון כי כל תא, רקמה ואיבר בגוף אוגרים בתוכם את הידע האגור בגוף כולו.

אם נתבונן בכף היד נראה דמיון בין האגודל לראש ובין האצבעות לידיים ולרגליים. גב כף היד משקף את החלק האחורי של הגוף ופנים כף היד משקף את החלק הקדמי של הגוף.

כשאנו סובלים מכאב כלשהו הוא ישתקף באיזור הקשור אליו בגוף בצורת כאב. עלינו לחפש את הנקודה הרגישה ביותר ולטפל בה, אם ע”י עיסוי, דיקור וטכניקות טיפוליות אחרות. התגובה תהיה מידית ותפתיע כל מי שישתמש בה.

סו-ג’וק היא אולי הרפואה המודרנית ביותר שהגיעה אלינו מהמזרח הרחוק וזאת מפני שהיא נחקרה ופותחה בחמישים השנים האחרונות ומפני שהיא, למעשה, התמצית של רפואות משלימות שונות, שחלקן עתיקות וחלקן חדשות.

תוכנית לימודים

-עקרונות הרפואה המשלימה -הקשר בין הגוף לנפש -היסטוריה ופילוסופיה של הסו-ג’וק -היכרות עם הכלים המשמשים בסו ג’וק לריפוי -עקרונות לבחירת מערכות ההשתקפות לאבחון ולטיפול מרדיאנים וצ’קרות על כף היד וכף הרגל -תרפיית האוזן והגולגולת -תכונות ותפקודים של מערכות אנרגטיות -היכרות עם מערכות השתקפות שונות על כף היד וכף הרגל -גישות לאבחון סימפטומים ושיטות טיפול בפתולוגיות עקרונות אבחון אזוריים ותפקודיים -פיתוח מיומנויות וכישורים באבחון ובפרקטיקה -אנטומיה ופיזיולוגיה -טיפול באנרגיות זורמות -אתיקה טיפולית -המבנה האנרגטי של האדם -מערכת השתקפות יוגה -טכניקות דיקור.

לפרטים נוספים והרשמה >>>