עיסוי תאילנדי מסורתי


עיסוי תאילנדי מסורתי
קורס הסמכה לתעודת מטפל - 60 שעות

אם נושאי הלימוד מדברים אליכם ואתם מאמינים בכוחו של המגע הירשמו ללימודי עיסוי תאילנדי מסורתי עוד היום!

עיסוי תאילנדי מסורתי כללי - עיסוי יוגה העיסוי התאילנדי הינו שיטה טיפול עממית עתיקה. הוא חלק מחיי המשפחה התאילנדית האופיינית במשך הדורות נשמר וטופח על ידי מטפלים עממיים, רישים (יוגים - לוסי בתאית), נזירים במקדשים ועל ידי רופאי בית המלוכה. בתאילנד קוראים לו עיסוי עתיק\מסורתי (נואט פן בורארן).

זו שיטת טיפול עמוקה במיוחד שעובדת על 6 שכבות הגוף:

עור, שרירים, מסלולי הסן ונקודות האקופרסורה, עצמות מפרקים, אברים פנימיים ודם או דופק.

מטרת הטיפול לווסת את ה"רוח" (בתאילנדית לום \ וואטה) שהיא כל מה שנע בגוף שכולל בעיקר את ההולכה העצבית ואת מחזור הדם.

העיסוי ניתן בלבוש מלא על מצע רך על הרצפה בארבע תנוחות :שכיבה על הגב, על הצד ,על הבטן, ובישיבה. המטפל עושה שימוש בטכניקות שפשוף, לחיצות כף יד, סחיטות, לחיצות כף רגל, לחיצות אגודל, מרפק וברך, בהנעות ומתיחות בהן מעביר המטפל את המטופל דרך סדרת תנוחות יוגה.

נותן העיסוי עובד באיטיות ובשלווה. ביכולתו להפעיל עוצמה רבה ללא מאמץ, וזאת ע"י שימוש נכון בגופו. עיסוי תאילנדי ניתן כרפואה מונעת או כטיפול בבעיה קיימת, אך מטרתו הגבוהה היא יצירת חווית מדיטציה עמוקה הנמשכת שעות ולעיתים ימים לאחר הטיפול. המקבל חווה סיפוק של צרכים תחושתיים אשר לעיתים שנים לא באו על סיפוקם. הוא חווה התפוגגות משחררת של מתחים עמוקים. העיסוי הזה הוא הפיזיותרפיה המסורתית של תאילנד וניתן במרפאות כמעט בכל בתי החולים של תאילנד. הוא זוכה להכרה עולמית גדלה כטיפול אפקטיבי במיוחד לטיפול בבעיות אורתופדיות ובעיות בעלות רקע של מתח נפשי.

על הקורס :עיקר זמן הקורס מוקדש לעבודה מעשית בזוגות. בקורס נלמד לאתר ולחוש את ערוצי הסן. נלמד את טכניקות הלחיצה ושלל המתיחות הססגוניות המאפיינות את העיסוי התאילנדי הכללי. מטרת הקורס להשיג מיומנות מעולה בטכניקות הטיפול העמוקות ולהכשיר את המטפלים הטובים בעולם בתחום. קורס העיסוי הכללי נאמן למקור התאילנדי ואין בו קיצורים או התאמות מקלות למערביים. הוא מתאפיין בהיקף החומר הרב וברמה הגבוהה הנדרשת במבחנים. בוגרי הקורס הינם מטפלים מוסמכים שיוכלו עם סיומו לטפל באופן מקצועי במסגרת קליניקה פרטית ובמרכזי טיפול.

על מנחה הקורס - נעם טירולר מטפל בעיסוי תאילנדי משנת 98 .מוסמך בית הספר למסאז' בבית החולים המסורתי הישן בצ'יאנג – מאי. מוסמך בית הספר למסאז' במקדש "פהו" בבנגקוק. נועם הוציא לאור את הספר הראשון בעולם לאקופרסורה תאילנדית ( אנגלית יפאנית סינית ספרדית גרמנית רוסית וטורקית ) ומדריך וידאו של 30 שעות לשיטה. ביוני 2009 הוציא ספר הדרכה בשם " טכניקות מסז' תאילנדי בהריון, לידה ומשכב לידה". נועם מרבה בנסיעות לשם הפצת השיטה בין מטפלים מארצות שונות באירופה ארה"ב ותאילנד

למסיימים בהצלחה תוענק תעודה מבית הספר לאקופרסורה תאילנדית של נועם טירולר בשיתוף עם THAI - ההתאחדות העולמית של מטפלי המסז' התאילנדי

לפרטים נוספים והרשמה >>>